0 CZERWONE KARTKI 0
FC Testy
La Furia Roja 0 3 FC Testy
96min
95min Sędzia kończy mecz..
94min Mocny strzał w wykonaniu Rafał Baranowski nie sprawiło to jednak kłopotów bramkarzowi.
93min Szymon Miszczuk wykonuje rzut rożny. Nie kończy się to jednak powodzeniem.
93min bartek300 uderza w światło bramki. Kończy się to jednak rzutem rożnym.
92min Mauro mauricio kolejnym kapitalnym zagraniem rozprowadza swoich kolegów. Jestem pod wrażeniem jego przeglądu pola. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w dzisiejszym meczu. Szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie umieją wykorzystywać pięknych podań otrzymanych od niego.
91min Napastnicy FC Testy ładnie klepią piłkę w okolicach 20 metra od bramki rywala. Do akcji podłącza się Móraż. Dostaje prostopadłe podanie od Rafał Baranowski, przymierza i z całej siły uderza. Jednak piłka leci prosto w bramkarz drużyny La Furia Roja
90min steffof102 dzięki wrodzonym talentom rozpędza się na lewej flance. Zagrywa piłkę do Dominik Kapuch tym samym rozpoczynając huraganowy atak swojej drużyny.
89min kris kris po skomplikowanej sztuczce technicznej, dzięki której minął dwóch rywali próbuje tym samym minąć kolejnego. Jednak chcąc minąć Norencjusz traci piłkę.
88min Paul Pogba (FCK) odgrywa piłkę.
87min Rafał Baranowski próbuje przedrzeć się przed podwojone zasieki obronne rywali. Próba strzału kończy się znakomitą interwencją i odbiorem piłki przez Rafał Hebda. Jednak szybko stracił piłkę przez niecelne podanie. Szkoda straconej piłki. FC Testy próbuje ponownie konstruować atak pozycyjny.
86min Dominik Kapuch przetrzymuje piłkę w środkowej strefie boiska. Długim podaniem do kris kris rozpoczyna akcję swojej drużyny.
85min Maciek Pozarek wślizgiem ewidentnie polował na kości Jasiek Gancarz w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
84min Daria Zagórska odgrywa piłkę.
83min Rafał Baranowski próbuje przedrzeć się przed podwojone zasieki obronne rywali. Próba strzału kończy się znakomitą interwencją i odbiorem piłki przez Marcin Oberc. Jednak szybko stracił piłkę przez niecelne podanie. Szkoda straconej piłki. FC Testy próbuje ponownie konstruować atak pozycyjny.
82min Napastnicy FC Testy ładnie klepią piłkę w okolicach 20 metra od bramki rywala. Do akcji podłącza się steffof102. Dostaje prostopadłe podanie od bartek300, przymierza i z całej siły uderza. Jednak piłka leci prosto w bramkarz drużyny La Furia Roja
81min bartek300 próbuję akcji lewą stroną boiska.
80min Napastnicy La Furia Roja ładnie klepią piłkę w okolicach 20 metra od bramki rywala. Do akcji podłącza się Rafał Hebda. Dostaje prostopadłe podanie od Kacper Wojtyra, przymierza i z całej siły uderza. Jednak piłka leci prosto w bramkarz drużyny FC Testy
79min Daria Zagórska kolejnym kapitalnym zagraniem rozprowadza swoich kolegów. Jestem pod wrażeniem jego przeglądu pola. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w dzisiejszym meczu. Szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie umieją wykorzystywać pięknych podań otrzymanych od niego.
78min Balthazar Balboa po skomplikowanej sztuczce technicznej, dzięki której minął dwóch rywali próbuje tym samym minąć kolejnego. Jednak chcąc minąć steffof102 traci piłkę.
77min bartek300 nieudanie szarżuje skrzydłem. Został zatrzymany przez Marcin Oberc
76min Kacper Zielinki łapie piłkę.
75min kris kris kolejnym kapitalnym zagraniem rozprowadza swoich kolegów. Jestem pod wrażeniem jego przeglądu pola. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w dzisiejszym meczu. Szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie umieją wykorzystywać pięknych podań otrzymanych od niego.
74min Dominik Kapuch wspaniałą sztuczką techniczną mija dwóch rywali. Następnie odgrywa piłkę do dobrze ustawionego Rafał Baranowski
73min bartek300 próbuje przedrzeć się przed podwojone zasieki obronne rywali. Próba strzału kończy się znakomitą interwencją i odbiorem piłki przez Norencjusz. Jednak szybko stracił piłkę przez niecelne podanie. Szkoda straconej piłki. FC Testy próbuje ponownie konstruować atak pozycyjny.
72min Kacper Zielinki łapie piłkę.
71min Szymon Miszczuk dzięki wrodzonym talentom rozpędza się na lewej flance. Zagrywa piłkę do Dominik Kapuch tym samym rozpoczynając huraganowy atak swojej drużyny.
70min kris kris próbuje minąc wślizgiem Michałem Michał. Mija go bez problemu.
69min Rafał Hebda zagrywa piłkę wprost do pomocników.
68min Szymon Miszczuk wykonuje rzut rożny. Nie kończy się to jednak powodzeniem.
68min Rafał Baranowski uderza w światło bramki. Kończy się to jednak rzutem rożnym.
67min Rafał Baranowski próbuję akcji lewą stroną boiska.
66min Kacper Zielinki łapie piłkę.
65min kris kris spokojnie rozgrywa piłkę pod polem karnym przeciwnika.
64min Dominik Kapuch bez problemów mija Michałem Michał
63min kris kris próbuje minąc wślizgiem Norencjusz. Mija go bez problemu.
62min Piękna główka w wykonaniu Szymon Miszczuk, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki!
61min kris kris bez problemów mija Norencjusz
60min Obrońcy FC Testy długo wymieniają podania między sobą. Benzema Grzyb się niecierpliwi i znakomitym wślizgiem przecina zbyt słabe podanie jednego z nich. Odgrywa do nadbiegającego Jasiek Gancarz, który lobuje piłkę nad wychodzącym z bramki Administrator. Czy będzie gol? Nie ma! Poprzeczka powstrzymuje drużynę La Furia Roja od zdobycia bramki. Piłka po uderzeniu w nią opuściła boisko. Trener drużyny FC Testy jest wściekły na obrońców. O mało co przez ich niefrasobliwość straciliby bramkę.
59min Marcin Oberc dzięki wrodzonym talentom rozpędza się na lewej flance. Zagrywa piłkę do Daria Zagórska tym samym rozpoczynając huraganowy atak swojej drużyny.
58min Marcin Oberc powoli wyprowadza piłkę ze środkowej strefy. Jasiek Gancarz czeka na podanie jednocześnie pokazując by nocforewer wybiegał na wolne pole.
57min kris kris odgrywa piłkę.
56min Móraż wślizgiem ewidentnie polował na kości Jasiek Gancarz w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
55min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Móraż.
54min Administrator długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Norencjusz.
53min Szymon Miszczuk wślizgiem ewidentnie polował na kości Daria Zagórska w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
52min Marcin Oberc powoli wyprowadza piłkę ze środkowej strefy. Balthazar Balboa czeka na podanie jednocześnie pokazując by Daria Zagórska wybiegał na wolne pole.
51min Mauro mauricio odgrywa piłkę.
50min bartek300 nieudanie szarżuje skrzydłem. Został zatrzymany przez Rafał Hebda
49min Napastnicy La Furia Roja ładnie klepią piłkę w okolicach 20 metra od bramki rywala. Do akcji podłącza się Michałem Michał. Dostaje prostopadłe podanie od Benzema Grzyb, przymierza i z całej siły uderza. Jednak piłka leci prosto w bramkarz drużyny FC Testy
48min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, do piłki dopada Benzema Grzyb i pędzi skrzydłem. Cały zespół natychmiast przechodzi do ataku!
47min Administrator długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Norencjusz.
46min Maciek Pozarek wślizgiem ewidentnie polował na kości nocforewer w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
45min steffof102 wślizgiem ewidentnie polował na kości Balthazar Balboa w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
44min Niestety nic z tego nie wychodzi.
44min Dyktuje jedynie rzut wolny.
44min Bezsensowny faul Jasiek Gancarz w środkowej strefie boiska. Sędzia zastanawia się i..
43min Dominik Kapuch przetrzymuje piłkę w środkowej strefie boiska. Długim podaniem do kris kris rozpoczyna akcję swojej drużyny.
42min nocforewer odgrywa piłkę.
41min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Szymon Miszczuk.
40min Administrator długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Rafał Hebda.
39min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Szymon Miszczuk.
38min steffof102 po przejęciu piłki od razu zagrywa do kris kris. Zagrożenie zażegnane.
37min Piłka po uderzeniu Norencjusz ląduje na trybunach
36min Balthazar Balboa bez problemów mija Maciek Pozarek
35min Daria Zagórska wspaniałą sztuczką techniczną mija dwóch rywali. Następnie odgrywa piłkę do dobrze ustawionego Kacper Wojtyra
34min Piękna główka w wykonaniu Szymon Miszczuk, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki!
33min Mauro mauricio kolejnym kapitalnym zagraniem rozprowadza swoich kolegów. Jestem pod wrażeniem jego przeglądu pola. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w dzisiejszym meczu. Szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie umieją wykorzystywać pięknych podań otrzymanych od niego.
32min Mauro mauricio po skomplikowanej sztuczce technicznej, dzięki której minął dwóch rywali próbuje tym samym minąć kolejnego. Jednak chcąc minąć Norencjusz traci piłkę.
31min Michałem Michał wślizgiem ewidentnie polował na kości Paul Pogba (FCK) w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
30min Dominik Kapuch wspaniałą sztuczką techniczną mija dwóch rywali. Następnie odgrywa piłkę do dobrze ustawionego bartek300
29min Rafał Baranowski próbuje przedrzeć się przed podwojone zasieki obronne rywali. Próba strzału kończy się znakomitą interwencją i odbiorem piłki przez Norencjusz. Jednak szybko stracił piłkę przez niecelne podanie. Szkoda straconej piłki. FC Testy próbuje ponownie konstruować atak pozycyjny.
28min Napastnicy FC Testy ładnie klepią piłkę w okolicach 20 metra od bramki rywala. Do akcji podłącza się steffof102. Dostaje prostopadłe podanie od bartek300, przymierza i z całej siły uderza. Jednak piłka leci prosto w bramkarz drużyny La Furia Roja
27min kris kris kolejnym kapitalnym zagraniem rozprowadza swoich kolegów. Jestem pod wrażeniem jego przeglądu pola. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w dzisiejszym meczu. Szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie umieją wykorzystywać pięknych podań otrzymanych od niego.
26min kris kris próbuje minąc wślizgiem Norencjusz. Mija go bez problemu.
25min Balthazar Balboa odgrywa piłkę.
24min Kacper Zielinki ustawia mur.. Do rzutu wolnego podchodzi Szymon Miszczuk i trafia do siatki!
24min Dominik Kapuch wywalczył rzut wolny z około dwudziestu metrów...
23min Rafał Baranowski próbuję akcji lewą stroną boiska.
22min Mauro mauricio próbuje minąc wślizgiem Michałem Michał. Mija go bez problemu.
21min steffof102 wślizgiem ewidentnie polował na kości Jasiek Gancarz w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
20min Rafał Hebda powoli wyprowadza piłkę ze środkowej strefy. Jasiek Gancarz czeka na podanie jednocześnie pokazując by nocforewer wybiegał na wolne pole.
19min Dominik Kapuch odgrywa piłkę.
18min Jasiek Gancarz uderza z dystansu.. Administrator ma problem z chwytem piłki na śliskiej murawie, odbija piłkę wprost do nadbiegającego Kacper Wojtyra, ten jednak strzela obok bramki.
17min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, do piłki dopada Kacper Wojtyra i pędzi skrzydłem. Cały zespół natychmiast przechodzi do ataku!
16min Mauro mauricio odgrywa piłkę.
15min Rafał Baranowski nieudanie szarżuje skrzydłem. Został zatrzymany przez Marcin Oberc
14min Mocny strzał w wykonaniu Kacper Wojtyra nie sprawiło to jednak kłopotów bramkarzowi.
13min Rafał Hebda wykonuje rzut rożny. Nie kończy się to jednak powodzeniem.
13min Benzema Grzyb uderza w światło bramki. Kończy się to jednak rzutem rożnym.
12min Daria Zagórska spokojnie rozgrywa piłkę pod polem karnym przeciwnika.
11min Benzema Grzyb próbuję akcji lewą stroną boiska.
10min Norencjusz odbiera piłkę Dominik Kapuch i rozpoczyna akcję swojej drużyny w środkowej strefie boiska.
9min bartek300 nieudanie szarżuje skrzydłem. Został zatrzymany przez Michałem Michał
8min Dominik Kapuch wspaniałą sztuczką techniczną mija dwóch rywali. Następnie odgrywa piłkę do dobrze ustawionego bartek300
7min Kacper Zielinki długim wykopem rozpoczyna akcję, piłkę przejmuje jednak Szymon Miszczuk.
6min kris kris odgrywa piłkę.
5min Niestety nic z tego nie wychodzi.
5min Dyktuje jedynie rzut wolny.
5min Bezsensowny faul nocforewer w środkowej strefie boiska. Sędzia zastanawia się i..
4min Mauro mauricio próbuje minąc wślizgiem Norencjusz. Mija go bez problemu.
3min Móraż wślizgiem ewidentnie polował na kości nocforewer w nowoczesnym futbolu nie ma miejsca na takie faule. Sędzia upomina zawodnika.
2min Rafał Baranowski nieudanie szarżuje skrzydłem. Został zatrzymany przez Rafał Hebda
1min Dominik Kapuch po skomplikowanej sztuczce technicznej, dzięki której minął dwóch rywali próbuje tym samym minąć kolejnego. Jednak chcąc minąć Rafał Hebda traci piłkę.